Poštovné nad 100 EUR zadarmo
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Härkila Moose Hunter 2.0 ruksak s odnímateľným púzdrom299,95€
kupujte na spátky

Popis produktu

Informácie o produkte Härkila Moose Hunter 2.0 ruksak s odnímateľným púzdrom Ruksak Härkila Moose Hunter 2.0 pojme 36 litrov a je vyrobený z rovnakej mäkkej, česanej trikotovej tkaniny s nízkou hlučnosťou ako zvyšok radu Moose Hunter 2.0.

Rovnako ako zvyšok série je zachovaný v maskovacom vzore Mossy Oak® Break-Up Country®. Batoh má odnímateľný držiak na pušku alebo brokovnicu, aby ste mohli nosiť zbraň na chrbte a mať k nej ľahký prístup, kedykoľvek ju budete potrebovať.

Ramenné popruhy batohu sú široké a ploché, takže v nich môžete strieľať bez toho, aby vám popruhy cez rameno prekážali. Rovnako ako chrbát a silný bedrový pás, aj popruhy sú odvetrávané, aby bolo možné ľahko odvádzať pot.

Na bokoch sú kompresné popruhy a dve vrecká na fľaše s vodou, atď. Na prednej strane batohu je tiež elastická šnúrka na stiahnutie, ktorá slúži ako na stlačenie batohu, tak aj na pripevnenie vybavenia. Horná klapka má zámok na kliknutie, ako aj skryté spodné vrecko a snehové tesnenie.

Batoh má robustnú červenú polyesterovú podšívku, vďaka ktorej je obsah batohu viditeľnejší aj za zhoršených svetelných podmienok.

Po stranách batohu a na bedrovom páse sú pútka systému MOLLE, ku ktorým je možné pripevniť akékoľvek požadované vybavenie. Súčasťou je držiak GPS, ktorý je kompatibilný so systémom MOLLE.

Do systému cvakania ramenných popruhov je integrovaná núdzová píšťalka. Farba: maskovací vzor Mossy Oak® Break-Up Country® Objem: 36 litrov

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj