Poštovné nad 100 EUR zadarmo
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Taška z exploreru Artipel BORSA075-2/Ex313,20€
kupujte na spátky

Popis produktu

Taška "TUBO" v exploreru, s vodovzdornou úpravou, ručne dokončená, do detailov vypracovaná, pevne ušitá. Je kompletne podšitá prateľným priedušným materiálom s vnútornými vreckami uzavierateľnými na zips a ramenným koženým remeňom.

Veľkosť: 50 x 27 x 27 cm

Produkt je komplet vyrobený v Taliansku remeselným spôsobom z najkvalitnejšej kože. Nedokonalosť či rôzne tóny sú dôkazom prírodného materiálu. Je možné zaznamenať rozdiely v odtieňoch, pretože každý kus kože absorbuje farbu odlišne. Zamokrenú kožu z dažďa alebo snehu ponechajte v izbovej teplote mimo zdroja tepla. Na odstránenie drobných škrabancov či škvŕn po daždi použite horúci vzduch k nahriatie voskové vrstvy a jemnou handričkou zatrite. Nenahrivajte švy po dlhú dobu, dôjde k poškodeniu! K údržbe nepoužívajte produkty na báze silikónu. Pred každým použitím skontrolujte stav.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj